Späť do obchodu LKSK2252012500

Urýchľovač schnutia LUKAS Berlin Medium 3 pre olejové farby 125 ml

Skladom
€12,99
€103,92 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Urýchľovač schnutia LUKAS Berlin Medium 3 je špeciálne olejové médium určené pre vodou miešateľné olejové farby radu LUKAS Berlin. Efektívne skracuje dobu schnutia maľby a súčasne zlepšuje tok a rozlievanie farby. Pri práci vytvára emulgujúci charakter média mierne biele zakalenie, ktoré sa po úplnom zaschnutí bezo zvyšku stratí.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Produktový rad: Berlin (Medium 3)
  • Objem: 125 ml
  • Určenie: vodou miešateľné olejové farby LUKAS Berlin
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Balenie: 1 ks

Použitie a aplikácia

Médium sa primiešava priamo do farieb radu Berlin podľa individuálnej potreby maliara. Prácu odporúčame vykonávať v dobre vetranom priestore, mimo dosahu detí a otvoreného ohňa.

Často kladené otázky

Prečo farba po pridaní média zmení priehľadnosť? Emulgujúci charakter média spôsobuje pri maľovaní mierne biele zakalenie, ktoré však po riadnom zaschnutí úplne zmizne.

Pre aké farby je toto médium určené? Prípravok je špeciálne vyvinutý pre vodou miešateľné olejové farby radu Berlin značky LUKAS.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné