Späť do obchodu LKSK2242012500

Matný záverečný lak na olejové farby LUKAS – 125 ml

Skladom
€16,29
€130,32 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Matný záverečný lak LUKAS je určený na ochranu hotových olejomalieb pred vonkajšími vplyvmi. Na povrchu vytvára rovnomerný matný ochranný film bez nežiaducich odleskov, ktorý zachováva prirodzený vzhľad maľby. Vďaka tradícii značky LUKAS od roku 1862 poskytuje spoľahlivú a dlhodobú starostlivosť o výtvarné diela.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ produktu: matný záverečný lak
  • Technika: olejomaľba
  • Objem: 125 ml
  • Hmotnosť: 0,13 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a aplikácia

Lak sa nanáša v tenkých a rovnomerných vrstvách mäkkým plochým syntetickým štetcom na čistý a suchý povrch až po dostatočnom preschnutí olejomaľby, čo si vyžaduje niekoľko mesiacov. Medzi jednotlivými vrstvami je potrebné nechať lak dôkladne zaschnúť. Použité štetce očistite vhodným riedidlom.

Často kladené otázky

Kedy je možné naniesť tento záverečný lak na olejomaľbu? Lak sa aplikuje výhradne na čistý povrch až po dostatočnom a úplnom preschnutí olejových farieb.

Aký výsledný efekt lak zanecháva? Po zaschnutí vytvorí na maľbe jednotný matný ochranný film bez odleskov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné