Späť do obchodu LKSK2218_012500

Bezzápachové riedidlo na olejové farby LUKAS

Skladom

Vybrať variant
€13,29
€106,32 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Riedidlo bez zápachu pre olejové farby LUKAS je špeciálny prípravok takmer bez zápachu, určený na riedenie olejových farieb a dôkladné čistenie maliarskeho náradia. Po nanesení sa bezo zvyšku odparí z farebného filmu, vďaka čomu neovplyvňuje štruktúru maľby. Je ideálnou voľbou pre umelcov citlivých na výpary rozpúšťadiel aj pre prácu v uzavretých ateliéroch.

Parametre produktu:

  • Značka: LUKAS
  • Technika: olejomaľba
  • Účel: riedenie olejových farieb, čistenie štetcov, špachtlí a paliet
  • Vlastnosti: takmer bez zápachu, odparuje sa bez zvyšku
  • Objem: 125 – 1000 ml
  • Krajina pôvodu: Nemecko

Použitie a aplikácia

Riedidlo sa používa pri olejomaľbe na úpravu konzistencie farieb a na čistenie štetcov, maliarskych nožov i paliet. Odporúča sa pracovať v dobre vetranom priestore, uchovávať mimo dosahu detí a mimo otvoreného ohňa a riadiť sa pokynmi na obale.

Často kladené otázky

Zanecháva toto riedidlo stopu vo farbe po vyschnutí? Nie, riedidlo LUKAS sa z farebného filmu odparí úplne a bezo zvyšku.

Je toto riedidlo vhodné pre umelcov citlivých na zápach klasického terpentínu? Áno, prípravok je takmer bez zápachu a je vhodný do uzavretých priestorov aj pre osoby citlivé na výpary.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné