Späť do obchodu LKSK23650125

Šelakové médium LUKAS Shellac Solution zlatožlté 125 ml

Skladom
€22,90
€183,20 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

LUKAS Shellac Solution zlatožlté je šelakové médium s tradíciou nemeckej značky LUKAS od roku 1862, určené na použitie ako spojivo pre pigmenty aj ako ochranná záverečná úprava. Po nanesení vytvorí ochranný film odolnejší voči vode a dodá povrchu jemne zlatožltý tón. Je vhodné pre výtvarníkov a reštaurátorov hľadajúcich tradičné riešenie na fixáciu a ochranu diel.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ: šelakové médium / záverečná úprava a spojivo
  • Odtieň: zlatožltý
  • Objem: 125 ml
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Hmotnosť: 0,126 kg

Spôsob použitia

Médium nanášajte v tenkých vrstvách na čistý a suchý povrch, pričom medzi jednotlivými vrstvami nechajte povrch dôkladne zaschnúť. Používajte podľa pokynov na obale a uchovávajte mimo dosahu detí.

Často kladené otázky

Mení šelakové médium farebný tón podkladu? Áno, médium dodáva povrchu jemne zlatožltý nádych.

Akú ochranu poskytuje toto médium? Po nanesení a zaschnutí vytvára film so zvýšenou odolnosťou voči vode.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné