Späť do obchodu LKSK4CRYL_6660250

Akrylová farba LUKAS Cryl Studio 250 ml | rôzne farby

Skladom

Vybrať variant
€10,79
€43,16 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylová farba LUKAS Cryl Studio je prémiová akrylová farba strednej konzistencie (medium-body) určená pre umelcov, študentov aj pedagógov. Vďaka vysokej koncentrácii hodnotných umeleckých pigmentov a čistému akrylátu poskytuje výborné krytie, žiarivé odtiene a pružný film, ktorý po zaschnutí nežltne ani nepraská v hrubších vrstvách. Rýchlo schne do saténového povrchu a spoľahlivo drží na širokom spektre povrchov od plátna až po sklo.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: LUKAS
  • Produktový rad: Cryl Studio
  • Objem: 250 ml
  • Konzistencia: Stredná (medium-body)
  • Finiš: Saténový
  • Svetlostálosť: Minimálne 6–7 na 8-stupňovej stupnici pri štandardných odtieňoch
  • Vlastnosti: Vodou riediteľná, po zaschnutí vodovzdorná a nežltnúca
  • Vhodné podklady: Napnuté plátno, papier, kartón, drevo, plast, sklo
  • Miešateľnosť: Kompatibilná s radmi LUKAS Cryl Liquid, Cryl Pastos, Cryl Terzia a akrylovými médiami

Použitie a techniky

Farbu možno nanášať priamo z nádoby pomocou štetca, maliarskej špachtle alebo valčeka, vďaka čomu sa hodí na komornú maľbu, impasto techniky aj veľkoplošné a nástenné realizácie. Predstavuje ideálnu voľbu pre študentov a výtvarníkov hľadajúcich vysokú kvalitu pigmentov s jednoduchým spracovaním.

Často kladené otázky

Na aké materiály je možné farbu LUKAS Cryl Studio použiť?
Farba spoľahlivo priľne na napnuté plátno, papier, kartón, drevo, plast aj sklo.

Aký povrch vytvára farba po uschnutí?
Zasychá rýchlo do pružného, vodovzdorného saténového filmu, ktorý nepraská ani v hrubších vrstvách.

Dá sa farba kombinovať s inými akrylovými produktmi?
Áno, je plne miešateľná so všetkými akrylovými radmi LUKAS (Liquid, Pastos, Terzia) a bežnými akrylovými médiami či gélmi.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné