Späť do obchodu LKSK22840250

Štruktúrny gél LUKAS Mother of Pearl 250 ml

Skladom
€22,90
€91,60 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

LUKAS štruktúrny gél Mother of Pearl je mliečnobiely akrylový gél s perleťovými pigmentmi určený na tvorbu plastických a reliéfnych štruktúr. Po zaschnutí vytvára striebristobiely, mierne priehľadný a vodovzdorný povrch s intenzívnym perleťovým leskom, ktorého tóny prechádzajú od striebristobielej cez svetlozelenú až po fialovú. Je ideálny pre výtvarníkov a tvorcov na maľbu na plátno, drevo či ďalšie pevné podklady.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS (tradícia od roku 1862)
  • Typ produktu: štruktúrny akrylový gél
  • Efekt: perleťový lesk (Mother of Pearl) s tónmi od striebristobielej cez zelenú po fialovú
  • Objem: 250 ml
  • Vlastnosti po zaschnutí: mierne priehľadný, vodovzdorný
  • Miešateľnosť: kompatibilný s akrylovými farbami LUKAS
  • Balenie: 1 ks

Použitie a aplikácia

Gél sa nanáša štetcom alebo maliarskou špachtľou priamo na podklad ako podkladová štruktúra pod maľbu, prípadne ako samostatný dekoratívny prvok. Možno ho miešať priamo s akrylovými farbami LUKAS alebo nechať prirodzene preschnúť na pevnom, odmastenom podklade.

Často kladené otázky

Dá sa gél miešať priamo s akrylovými farbami? Áno, gél je plne miešateľný s akrylovými farbami LUKAS.

Zostane gél po úplnom vyschnutí transparentný? Po zaschnutí schne striebristobielo a mierne priehľadne s výraznými perleťovými odleskmi.

Ako sa tento štruktúrny gél nanáša? Gél sa aplikuje najčastejšie pomocou maliarskej špachtle alebo štetca.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné