Späť do obchodu LKSK2220012500

Olejové médium LUKAS Medium 2 pre maľbu do mokrého 125 ml

Skladom
€16,29
€130,32 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

LUKAS Wet-on-Wet Painting Medium 2 je špeciálne olejové médium určené na prípravu pomaly schnúcich živicovo-olejových farieb, ktoré je ideálne pre techniku maľby do mokrého (wet-on-wet). Prípravok predlžuje otvorený čas olejovej farby, vďaka čomu ostáva dlhšie spracovateľná a vláčna na plátne, a zároveň pomáha opticky vyrovnať vsiaknuté a matné miesta.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: LUKAS (tradícia od roku 1862)
  • Typ prípravku: olejové médium pre techniku wet-on-wet (Medium 2)
  • Určenie: olejové farby
  • Objem: 125 ml
  • Vzhľad: mierne žltkastá kvapalina
  • Balenie: 1 ks (0,13 kg)

Použitie

Médium sa primiešava priamo do olejovej farby na palete podľa individuálnej potreby maliara. Pri práci dbajte na dostatočné vetranie priestoru, pracujte mimo dosahu otvoreného ohňa a pred použitím si prečítajte pokyny výrobcu na obale.

Časté otázky

Na čo slúži médium LUKAS Medium 2? Slúži na predĺženie otvoreného času olejových farieb pri technike wet-on-wet a na vyrovnanie matných, vsiaknutých miest na maľbe.

Ako sa médium aplikuje? Primiešava sa priamo do olejovej farby podľa požadovanej konzistencie a doby schnutia.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné