Späť do obchodu LKSK2250012500

Upravený ľanový olej LUKAS Berlin 125 ml

Skladom
€12,99
€103,92 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Upravený ľanový olej LUKAS Berlin je špeciálne maliarske médium vyvinuté pre vodou miešateľné olejové farby radu Berlin od tradičnej značky LUKAS. Tento prípravok spomaľuje proces schnutia, predlžuje otvorený čas farby a robí jej štruktúru „tučnejšou“, vďaka čomu je ideálny na maľbu vrchných vrstiev podľa pravidla „tučné na chudé“. Slúži tiež ako spojivo pri vlastnoručnej výrobe vodou riediteľných olejových farieb.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Produktový rad: Berlin
  • Objem: 125 ml
  • Typ prípravku: upravený ľanový olej (médium pre olejomaľbu)
  • Určenie: vodou miešateľné olejové farby LUKAS Berlin
  • Balenie: 1 ks

Použitie a aplikácia

Médium sa primiešava priamo do vodou miešateľných olejových farieb radu Berlin podľa potreby, predovšetkým vo vrchných vrstvách maľby. Pracujte v dobre vetranom priestore, mimo dosahu detí a otvoreného ohňa a dodržiavajte pokyny výrobcu na obale.

Často kladené otázky

Na čo slúži tento upravený ľanový olej? Spomaľuje schnutie farieb, predlžuje ich otvorený čas, dodáva im väčšiu viskozitu („tučnosť“) a funguje aj ako spojivo pre vodou miešateľné oleje.

Pre aké farby je toto médium určené? Prípravok je špeciálne určený pre vodou miešateľné olejové farby radu LUKAS Berlin.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné