Späť do obchodu LKSK22970_012

Štruktúrovacia pasta LUKAS Jemný piesok

Skladom

Vybrať variant
€9,49
€75,92 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylová štruktúrovacia pasta LUKAS Jemný piesok je reliéfne akrylové médium určené na vytváranie jemne zrnitých a plastických povrchov v maľbe a mixed media technikách. Schne do nepriehľadného bieleho, vodovzdorného reliéfu, ktorý je ideálny ako podklad pod akrylovú maľbu aj ako samostatný dekoratívny prvok. Je určená pre umelcov a výtvarníkov, ktorí chcú svojim dielam dodať hmatateľnú štruktúru a hĺbku.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS (tradícia od roku 1862)
  • Typ produktu: akrylová štruktúrovacia pasta
  • Efekt a zrnitosť: jemný piesok (jemne zrnitá štruktúra)
  • Farba: biela (nepriehľadná po zaschnutí)
  • Vlastnosti: vodovzdorná po zaschnutí, tónovateľná
  • Objem: 125 – 250 ml (podľa zvoleného balenia)
  • Krajina pôvodu: Nemecko

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte pomocou špachtle alebo štetca na pevný, mierne savý a odmastený podklad, ako je maliarske plátno či drevo. Môžete ju tónovať akrylovými farbami priamo pred nanesením alebo po úplnom preschnutí pretrieť akrylom. Pracovné náradie očistite vodou ihneď po použití.

Často kladené otázky

Dá sa pasta miešať priamo s akrylovými farbami, alebo ju musím pretierať až po zaschnutí? Pastu je možné tónovať pridaním akrylových farieb ešte pred aplikáciou, alebo ju môžete po dôkladnom zaschnutí jednoducho pretrieť.

Aký výsledný povrch pasta zanecháva? Po vyschnutí vytvára nepriehľadný, biely a vodovzdorný reliéf s jemnou pieskovou zrnitosťou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné