Späť do obchodu LKSK23500050

Šelakové médium na zvýšenie vodotesnosti LUKAS – 50 ml

Skladom
€11,29
€225,80 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Šelakové médium LUKAS s objemom 50 ml je špeciálny prípravok, ktorý zvyšuje vodotesnosť a slúži ako spojivo aj ochranná záverečná úprava. Po nanesení vytvára na diele film odolnejší voči vode, vďaka čomu spoľahlivo viaže pigment a chráni povrch. Je určené pre umelcov a tvorcov na fixáciu a ochranu vybraných techník, najmä pri práci s akvarelom.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ produktu: šelakové médium / záverečná úprava a spojivo
  • Objem: 50 ml
  • Použitie: akvarel a vybrané techniky
  • Balenie: 1 ks (jednotlivý kus)
  • Hmotnosť: 0,06 kg

Použitie a aplikácia

Médium nanášajte v tenkých vrstvách na čistý a suchý povrch. Medzi nanášaním jednotlivých vrstiev nechajte povrch dôkladne zaschnúť. Pred použitím sa vždy riaďte pokynmi výrobcu na obale a uchovávajte prípravok mimo dosahu detí.

Často kladené otázky

Ako šelakové médium chráni maľbu? Po aplikácii vytvorí film odolnejší voči vode, ktorý účinne chráni povrch a bezpečne viaže pigment.

Ako správne nanášať toto médium? Aplikuje sa v tenkých vrstvách na čistý, suchý podklad, pričom je potrebné nechať každú vrstvu pred nanesením ďalšej riadne preschnúť.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné