Späť do obchodu LKSK68550000

Sada akvarelových farieb LUKAS Studio v plastovom boxe - 13-dielna

Skladom
€19,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akvarelových farieb LUKAS Studio je kompletný 13-dielny set určený pre študentov, školy, kurzy aj domácu akvarelovú tvorbu. Farby vyrobené z jemne mletých pigmentov vynikajú dobrou svetlostálosťou, priehľadnosťou, žiarivosťou a vďaka vlhkej konzistencii sa ľahko naberajú na štetec. Súčasťou balenia je kompaktný plastový box s rozmermi 150 × 70 mm s výklopnými miešacími paletami a akvarelový štetec, vďaka čomu je sada pripravená na okamžité maľovanie.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Séria: LUKAS Studio
  • Typ produktu: Sada akvarelových farieb
  • Obsah balenia: 12 polovičných panvičiek + 1 akvarelový štetec
  • Balenie: Plastový cestovný box (150 × 70 mm) s výklopnými miešacími paletami
  • Farebné odtiene v sade: citrónová žltá (primárna), kadmiová žltá (odtieň), žltý okrový odtieň, anglická červená, kadmiová červená (odtieň), purpurová magenta (primárna červená), azúrová kyanová (primárna modrá), ultramarín, olivová zelená, viridiánová zelená (ftalo), prírodná umbra, Paynova sivá
  • Vlastnosti farieb: Jemne mleté pigmenty, dobrá svetlostálosť, priehľadnosť, žiarivosť, po zaschnutí znova rozpustné vodou
  • Hmotnosť: 0,121 kg

Využitie a technika

Farby sa riedia vodou a nanášajú mäkkým štetcom predovšetkým na špeciálny akvarelový papier s vyššou gramážou. Hodia sa pre techniky lavírovania, maľbu do mokrého či suchého podkladu a bežnú transparentnú akvarelovú tvorbu. Výsledná maľba je po zaschnutí opätovne rozpustná vodou.

Často kladené otázky

Sú farby balené v tubách alebo v panvičkách?
Sada obsahuje 12 polovičných panvičiek s vlhkou konzistenciou pre ľahké naberanie.

Obsahuje sada aj príslušenstvo na miešanie a maľovanie?
Áno, súčasťou balenia je akvarelový štetec a plastový box so vstavanými výklopnými miešacími paletami.

Je toto balenie vhodné na cesty?
Áno, kompaktný plastový box s rozmermi 150 × 70 mm slúži ako praktické cestovné puzdro vhodné na plenér aj kurzy.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné