Späť do obchodu GIOF475800

Giotto sada farieb na tvár Motýľ 3 x 5 ml

Skladom
€10,49
€699,33 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Giotto sada farieb na tvár Motýľ (3 x 5 ml) je tematická súprava kozmetických farieb určená na vytvorenie konkrétneho motívu na karneval, Halloween, oslavy či školské besiedky. Zladené odtiene sú dermatologicky testované, rýchlo zasychajú a po použití sa jednoducho zmývajú čistou vodou. Sada je vhodná pre dospelých a deti od 3 rokov.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: GIOTTO Make Up
  • Motív: Motýľ
  • Objem: 3 x 5 ml
  • Balenie: Samostatné priehľadné plastové puzdrá s vekom
  • Hmotnosť: 0,095 kg
  • Vhodnosť: Od 3 rokov (pri malých deťoch s dohľadom)

Použitie a aplikácia

Farby sa nanášajú priamo na pokožku pomocou prstov, špongie alebo štetca. Pred aplikáciou sa odporúča otestovať malé množstvo na okraji pokožky a vyhnúť sa bezprostrednému okoliu očí a pier.

Často kladené otázky

Ako sa farby odstraňujú z tváre? Farby sa z pokožky dajú jednoducho zmyť vodou.

Sú farby bezpečné pre detskú pokožku? Áno, farby sú dermatologicky testované a vhodné pre deti od 3 rokov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné