Temperová farba GIOTTO School Paint 1000 ml

Skladom

Vybrať variant
€6,09
€6,09 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Umývateľná temperová farba GIOTTO School Paint je vodou riediteľná farba pripravená na okamžité použitie, určená na maľovanie a plagátovú tvorbu v škôlkach, školách aj doma. Vyznačuje sa sýtymi, dobre krycími odtieňmi s matným výsledným povrchom a bezpečným, zdravotne neškodným zložením vhodným pre deti. Dodáva sa v ergonomickej fľaši z bioplastu s dávkovacím uzáverom, ktorý zabraňuje plytvaniu.

Kľúčové parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Rad: School Paint
  • Objem: 1000 ml
  • Typ farby: umývateľná temperová farba na vodnej báze
  • Balenie: ergonomická fľaša z bioplastu s dávkovacím uzáverom
  • Vlastnosti: rýchloschnúca, dobrá svetlostálosť, vzájomne miešateľná
  • Bezpečnosť: zdravotne neškodná a bezpečná pre deti

Použitie a aplikácia

Farba je pripravená na nanášanie štetcom, valčekom alebo hubkou na papier a výkres. Jednotlivé farby sa dajú ľahko miešať a po zaschnutí vytvárajú matný povrch, ktorý je možné pretrieť ďalšou vrstvou alebo prelakovať.

Často kladené otázky

Dá sa farba ľahko zmyť a vyprať? Áno, farba je ľahko umývateľná – z rúk ju zmyjete vodou a mydlom a z väčšiny textílií sa vyperie v práčke po predchádzajúcom ošetrení mydlom.

Je farba bezpečná pre malé deti? Zloženie je zdravotne neškodné a bezpečné pre deti, avšak uzáver predstavuje malú oddeliteľnú časť, preto je potrebné dbať na zvýšenú pozornosť pri najmenších deťoch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné