Späť do obchodu GIOF5353_15

GIOTTO School Paint umývateľná temperová farba 500 ml

Skladom

Vybrať variant
€4,39
€8,78 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GIOTTO School Paint je umývateľná temperová farba na vodnej báze pripravená na okamžité použitie, navrhnutá pre maľovanie a plagátovú tvorbu v škôlkach, školách aj pri domácom tvorení. Vyznačuje sa sýtymi, dobre krycími odtieňmi s dobrou svetlostálosťou, ktoré rýchlo schnú do matného povrchu a dajú sa ľahko miešať. Vďaka zloženiu bezpečnému pre deti a ľahkej umývateľnosti z rúk aj textilu je ideálnou voľbou pre mladých umelcov a školské projekty.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Rad: GIOTTO School Paint
  • Objem: 500 ml
  • Typ farby: vodou riediteľná temperová farba
  • Balenie: ergonomická fľaša z bioplastu s dávkovacím uzáverom
  • Povrch po zaschnutí: matný (možné pretrieť ďalšou vrstvou alebo prelakovať)
  • Bezpečnosť: zdravotne neškodná a bezpečná pre deti (upozornenie: uzáver predstavuje malú oddeliteľnú časť)

Použitie a aplikácia

Farba rovnomerne kryje papier aj výkres a nanáša sa štetcom, valčekom alebo hubkou. Z jednotlivých odtieňov radu možno namiešať väčšinu ďalších farebných tónov, pričom po zaschnutí je možné maľbu prelakovať alebo vrstviť.

Často kladené otázky

Dá sa farba vyprať z oblečenia? Áno, farba patrí medzi „super umývateľné“ a z väčšiny textílií sa vyperie v práčke po tom, ako škvrny vopred ošetríte mydlom.

Ako sa farba čistí z pokožky? Z rúk sa dá veľmi jednoducho a rýchlo zmyť bežnou vodou a mydlom.

Zabraňuje fľaša plytvaniu farbou? Áno, ergonomická fľaša z bioplastu je vybavená špeciálnym dávkovacím uzáverom, ktorý umožňuje odoberať presne potrebné množstvo farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné