Späť do obchodu KZTACST18X20

Sada 18 akrylových farieb Kompozit STANDART 18 x 20 ml

€19,90
€55,28 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akrylových farieb Kompozit STANDART ponúka 18 starostlivo vybraných odtieňov s objemom 20 ml, ktoré sú ideálne pre širokú škálu umeleckých techník a pokrývanie veľkých plôch. Vďaka špeciálnej konzistencii a jemnému matnému lesku sa farby výborne hodia aj na techniku Fluid Art. Po zaschnutí vytvárajú pevný a elastický film, ktorý nepraská ani pri hrubších vrstvách a zostáva vodoodolný.

Parametre produktu

  • Značka: Kompozit
  • Séria: STANDART
  • Obsah balenia: 18 x 20 ml
  • Odtiene v sade: 03 titánová biela, 08 béžová, 12 svetložltá, 19 terakota, 23 svetloružová, 26 oranžová, 31 pravá červená, 33 naftolová červená, 47 baklažánová, 51 svetlomodrá, 53 primárna modrá, 58 ultramarínová modrá, 68 svetlozelená, 71 tmavozelená, 81 oxidová hnedá, 83 umbra, 84 tmavohnedá, 89 čierna
  • Vlastnosti: rýchloschnúce, bez výrazného zápachu, jemný matný lesk, nepraskajúci elastický film
  • Hmotnosť: 0,7 kg

Využitie a techniky

Farby sa ľahko nanášajú štetcom, špachtľou alebo liatím na plátno, drevo, papier a ďalšie umelecké podklady. Sú vhodné pre začiatočníkov aj skúsených tvorcov na klasickú maľbu, vrstvenie či experimentovanie s tekutým akrylom.

Často kladené otázky

Sú farby vhodné na techniku liateho akrylu (Fluid Art)? Áno, vďaka špeciálnej konzistencii a elasticite sú priamo navrhnuté aj pre techniku Fluid Art.

Praská farba pri nanesení hrubšej vrstvy? Nie, po zaschnutí vytvára elastický a odolný film, ktorý nepraská ani v hrubších nánosoch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné