Späť do obchodu GIOF53510000

Giotto sada akrylových farieb 8 x 250 ml

€62,90
€31,45 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Giotto sada akrylových farieb prináša osem základných odtieňov pripravených na okamžité použitie pre školské triedy a výtvarné krúžky. Tieto sýte farby na akrylovej báze sa jednoducho nanášajú, navzájom miešajú a po zaschnutí vytvárajú lesklý a odolnejší povrch. Vďaka ergonomickým fľašiam z bioplastu s praktickým dávkovacím uzáverom je odoberanie farby úsporné a bez zbytočného plytvania.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Typ produktu: Školská sada akrylových farieb
  • Objem balenia: 8 x 250 ml
  • Odtiene v sade: biela, žltá, červená, magenta, azúrová, zelená, hnedá, čierna
  • Balenie: Ergonomická fľaša z bioplastu s dávkovacím uzáverom
  • Finiš: Lesklý povrch po zaschnutí
  • Hmotnosť: 0,62 kg

Použitie a aplikácia

Farby spoľahlivo držia na papieri, skle, plaste aj dreve a možno ich nanášať štetcom, valčekom alebo hubkou. Pred použitím je potrebné fľašu pretrepať. Kým farba neuschne, dá sa z pokožky jednoducho zmyť vodou a mydlom.

Často kladené otázky

Na aké povrchy možno tieto akrylové farby použiť? Farby dobre držia nielen na papieri, ale aj na hladších materiáloch, ako sú sklo, plast a drevo.

Ako očistiť pokožku od farby? Kým farba neuschne, z rúk a pokožky sa dá ľahko zmyť pomocou vody a mydla.

Dajú sa jednotlivé odtiene medzi sebou miešať? Áno, sýte základné farby sú navzájom miešateľné a umožňujú namiešať väčšinu ďalších požadovaných tónov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné