Späť do obchodu GIOF4748_11

Kozmetická krémová farba na tvár GIOTTO Make Up 15 ml

Skladom

Vybrať variant
€7,29
€486,00 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kozmetická krémová farba na tvár a telo GIOTTO Make Up je určená na kreatívne líčenie pre deti od 3 rokov, školy aj dospelých. Vyniká rýchlym zasychaním priamo na pokožke a jednoduchým zmývaním pomocou vody, vďaka čomu je ideálna na tvorbu masiek, kostýmov, karnevalov či Halloweenu. Farby možno medzi sebou ľahko vrstviť a miešať do nových odtieňov a plynulých prechodov.

Parametre a vlastnosti

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Make Up
  • Objem: 15 ml
  • Konzistencia: krémová kozmetická farba
  • Balenie: samostatné priehľadné plastové puzdro s praktickým vekom
  • Vlastnosti: dermatologicky testovaná, rýchloschnúca, zmývateľná vodou
  • Vhodnosť: pre deti od 3 rokov (pri malých deťoch s dohľadom) a dospelých

Použitie a aplikácia

Farba sa jednoducho nanáša prstom, špongiou alebo štetcom priamo na pokožku tváre a tela. Pred nanesením odporúčame otestovať malé množstvo na okraji pokožky a pri maľovaní sa vyhnúť bezprostrednému okoliu očí a pier.

Často kladené otázky

Ako sa farba GIOTTO Make Up odstraňuje z pokožky? Farba po zaschnutí spoľahlivo drží, no následne sa dá jednoducho a rýchlo zmyť čistou vodou.

Dajú sa jednotlivé farby vzájomne miešať? Áno, odtiene môžete priamo na pokožke aj mimo nej miešať a vrstviť pre dosiahnutie nových farebných efektov a prechodov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné