Späť do obchodu GIOF53110_300

Fluorescenčná temperová farba GIOTTO Extra Quality Fluo 250 ml

Skladom

Vybrať variant
€5,29
€21,16 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Fluorescenčná temperová farba GIOTTO Extra Quality Fluo je vodou riediteľná farba pripravená na okamžité použitie s výrazným neónovým efektom. Vďaka vysokému podielu pigmentu ponúka výborné krytie, pričom sýte odtiene skvele vyniknú na papieri aj tmavších podkladoch. Je bezpečná a zdravotne neškodná, ideálna pre deti, študentov a kreatívne projekty.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Extra Quality Fluo
  • Objem: 250 ml
  • Typ farby: fluorescenčná temperová farba
  • Balenie: bio PET fľaša s dávkovacím uzáverom
  • Vlastnosti: vodou riediteľná, rýchloschnúca, dobrá svetlostálosť, zdravotne neškodná

Použitie a aplikácia

Farbu pred použitím pretrepte a nanášajte štetcom, valčekom alebo hubkou. Hladká konzistencia umožňuje jednoduché rozotieranie a vzájomné miešanie odtieňov pri tvorbe plagátov a dekoratívnych prác. Z rúk ju ľahko zmyjete mydlom a vodou.

Často kladené otázky

Je farba bezpečná pre deti? Zloženie je zdravotne neškodné, avšak uzáver obsahuje malú oddeliteľnú časť, preto je potrebné dbať na bezpečnosť najmenších detí.

Ako sa farba odstraňuje z pokožky? Z rúk sa dá jednoducho umyť vodou a mydlom.

Na aké povrchy je farba vhodná? Vynikne na papieri aj na tmavších podkladoch.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné