Späť do obchodu LKSK2206012500

Damarový záverečný lak na olejové farby LUKAS – 125 ml

Skladom
€22,90
€183,20 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

LUKAS damarový záverečný lak je tradičný lesklý lak na báze prírodnej živice, určený na ochranu hotových diel vytvorených olejovými farbami a temperou. Na povrchu vytvára pružný film s vysokým leskom, ktorý chráni maľbu pred škodlivými vplyvmi a predčasným starnutím. Lak sa aplikuje až po dostatočnom preschnutí maľby pomocou štetca, striekacej pištole alebo fixatéra.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS
  • Typ: damarový záverečný lak
  • Objem: 125 ml
  • Efekt: vysoký lesk
  • Zloženie: prírodná damarová živica
  • Vhodné pre techniky: olejomaľba, tempera
  • Balenie: 1 ks (0,13 kg)

Použitie a aplikácia

Lak nanášajte až na dokonale preschnutú olejomaľbu alebo temperu v tenkej a rovnomernej vrstve pomocou štetca, striekania alebo fixatéra. Damarové laky časom prirodzene mierne žltnú a strácajú pružnosť, no v prípade potreby reštaurovania ich možno jednoducho zmyť terpentínom alebo lakovým benzínom.

Často kladené otázky

Dá sa lak v budúcnosti odstrániť alebo zreštaurovať? Áno, nanesený damarový lak je možné v prípade potreby zmyť pomocou terpentínu alebo lakového benzínu.

Môže lak časom zmeniť svoj odtieň? Damarové laky z prírodnej živice časom prirodzene mierne žltnú a strácajú pôvodnú pružnosť.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné