Farby na sklo

131 produktov

Prejsť na zoznam výsledkov
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
  • Sada na vitráž - maľovanie na sklo | 9 dielna

    Sada na vitráž - maľovanie na sklo | 9 dielna

    
    Cena po zľave  5,99 € Normálna cena  6,80 €
    Nassau
  • Sada farieb na sklo KREUL Hello Winter

    Sada farieb na sklo KREUL Hello Winter

    
    Cena po zľave  25,50 € Normálna cena  28,50 €
    KREUL
    (1)
  • Farba na keramiku Pebeo Ceramic 45 ml

    Farba na keramiku Pebeo Ceramic 45 ml

    
    Cena po zľave  3,99 € Normálna cena  4,50 € Jednotková cena 88,67 €/l
    PEBEO
    (3)
  • Farba na sklo Pebeo Vitrail 45 ml

    Farba na sklo Pebeo Vitrail 45 ml

    
    Cena po zľave  3,79 € Normálna cena  4,30 € Jednotková cena 84,22 €/l
    PEBEO
    (9)
  • KREUL Porcelánový popisovač

    KREUL Porcelánový popisovač

    
    Cena po zľave  4,09 € Normálna cena  4,79 €
    KREUL
  • Sada efektových farieb Prisme fantasy / 6 x 20 ml

    Sada efektových farieb Prisme fantasy / 6 x 20 ml

    
    Cena po zľave  12,79 € Normálna cena  14,60 € Jednotková cena 106,58 €/l
    PEBEO
    (2)
  • Popisovač na sklo a porcelán KREUL Easy

    Popisovač na sklo a porcelán KREUL Easy

    
    Cena po zľave  3,49 € Normálna cena  3,55 €
    KREUL
  • Prázdna kontúra s aplikátorom PENTART

    Prázdna kontúra s aplikátorom PENTART

    
    4,10 €
    Pentart
  • Kriedové farby na sklo a porcelán Kreul / set 6 x 20 ml + štetec

    Kriedové farby na sklo a porcelán Kreul / set 6 x 20 ml + štetec

    
    16,70 €
    KREUL
  • Sada popisovačov na sklo a porcelán 12 ks

    Sada popisovačov na sklo a porcelán 12 ks

    
    Cena po zľave  6,79 € Normálna cena  7,95 €
    Nassau
  • Farby na sklo Kreul Set XXL

    Farby na sklo Kreul Set XXL

    
    39,99 € Jednotková cena 499,88 €/l
    KREUL
  • DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

    DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

    
    3,90 €
    Darwi
  • Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

    Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

    
    Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
    Pentart
  • Sada popisovačov na sklo a porcelán 6 ks

    Sada popisovačov na sklo a porcelán 6 ks

    
    Cena po zľave  3,95 € Normálna cena  4,10 €
    Nassau
  • Kriedové farby na sklo a porcelán Kreul 20 ml

    Kriedové farby na sklo a porcelán Kreul 20 ml

    
    3,30 € Jednotková cena 165,00 €/l
    KREUL
    (1)
  • Kontúra AMSTERDAM Relief Paint 20 ml

    Kontúra AMSTERDAM Relief Paint 20 ml

    
    od 5,05 € Jednotková cena 304,50 €/l
    Amsterdam
O tejto kategórii
V skratke

Výber správnej farby na sklo závisí od tvojho zámeru. Ak túžiš po vitrážovom efekte, siahni po transparentných farbách Pebeo Vitrail. Na nepriehľadné vzory na vázach či pohároch zvoľ krycie farby KREUL. Nezabudni na kontúry, ktoré tvoria precízne línie. Rozhodni sa medzi farbami s vypaľovaním v rúre pre vyššiu odolnosť alebo verziami schnúcimi na vzduchu, ktoré sú ideálne na okná.

Farby na sklo – premeň poháre, fľaše a okná na umenie

Maľovanie na sklo je relaxačná a kreatívna aktivita, ktorou premieníš bežné sklené predmety na originálne dekorácie. Profesionálne farby na sklo v ARTMiE ponúkajú žiarivé farby s vynikajúcou priehľadnosťou aj krycou schopnosťou – podľa toho, aký efekt hľadáš.

Aké typy farieb na sklo ponúkame?

  • Transparentné farby na sklo – prepúšťajú svetlo, vytvárajú efekt vitrážneho skla
  • Krycie farby na sklo – nepriehľadné, vhodné na matné dekorácie
  • Kontúry na sklo – reliéfne linky, ktoré ohraničujú farebné plochy (vitrážový efekt)
  • Farby na sklo s vypaľovaním – fixácia v rúre zaručí trvalosť

V ponuke máš značky KREUL, Pebeo Vitrail a Lefranc & Bourgeois – overené profesionálmi aj hobby tvorcami.

Čo všetko môžeš maľovaním na sklo vytvoriť?

  • Svietnik z prázdnej fľaše
  • Dekoratívne poháre a vázy
  • Vitráže na oknách
  • Vianočné ozdoby a gule
  • Originálne darčeky – personalizované poháre

Tipy pre maľovanie na sklo

Sklo pred maľovaním dôkladne odmasni (alkohol alebo octová voda). Maľuj v tenkých vrstvách a nechaj každú vrstvu dobre preschnúť. Pre trvalý výsledok fixuj v rúre podľa pokynov výrobcu.

Často kladené otázky

Dajú sa použiť akrylové farby na sklo?

Áno, klasické akrylové farby na skle držia, ale nie sú vodoodolné a môžu sa odlupovať. Pre trvalý výsledok odporúčame špeciálne farby na sklo alebo akryl s transparentným lakom.

Ako odstrániť farbu zo skla?

Farby bez vypaľovania zotriete vlhkou handrou alebo acetonom. Farby po vypaľovaní sú trvalé – na ich odstránenie potrebuješ škrabku alebo chemické rozpúšťadlo.

Sú farby na sklo vhodné pre deti?

Áno, vodou riediteľné farby na sklo od KREUL sú netoxické a vhodné od 3 rokov. Pre deti odporúčame aj odoberateľné farby na okná – dajú sa jednoducho stiahnuť.

Súvisiace kategórie
PEBEO