Späť do obchodu JOV1906

Gélové voskovky na sklo JOVI Jovidecor Glass – 6 ks

Skladom
€8,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI Jovidecor Glass sú gélové voskovky špeciálne navrhnuté na tvorbu na neporéznych povrchoch, ako sú okná, zrkadlá, sklenené nádoby či keramika. Mäkká gélová hmota vytvára sýtu, vysoko kryciu stopu so žiarivými farbami, pričom kresbu môžete kedykoľvek jednoducho zotrieť suchou alebo navlhčenou handričkou.

Každá voskovka je uložená v plastovom puzdre s otočným mechanizmom, ktorý chráni tuhu pred zlomením a udržiava ruky čisté. Hrot sa dá v prípade potreby zastrúhať pre precízne detaily a obrysy. Tieto voskovky nie sú určené na papier a spĺňajú európsku bezpečnostnú normu EN 71.

  • Vhodné na sklo, okná, zrkadlá a keramiku
  • Sýta a krycia farebná stopa so živými odtieňmi
  • Otočné vysúvanie tuhy z plastového puzdra pre čisté ruky
  • Možnosť zastrúhania hrotu pre jemné detaily
  • Jednoduché zotretie suchou alebo vlhkou handričkou
  • Bezpečné zloženie spĺňajúce normu EN 71
  • Balenie obsahuje 6 ks
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné