Späť do obchodu PBO757421

Sada farieb na sklo Pebeo Vitrail 12 x 20 ml

(6)
€33,00
€137,50 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 6 hodnotení

Vyborná kúpa, som nadšený. Určite si objednám znova, keď sa minie.

Jana Overená recenzia

Veľmi kvalitné farby, s ktorými sa výborne pracuje, odtiene sú krásne sýte a na skle držia bezchybne.

Eva Overená recenzia

Skvelá sada na tvorenie vitráží, farby sú priehľadné a po zaschnutí vyzerajú ako skutočné sklo.

Anna Overená recenzia

Kúpil som ich dcére na školský projekt a je nadšená z toho, ako ľahko sa nanášajú aj na zložitejšie tvary.

Mária Overená recenzia

S týmito farbami mám len tie najlepšie skúsenosti, používam ich pravidelne na dekorovanie starých pohárov a výsledok je vždy profesionálny.

Zuzana Overená recenzia

Trochu mi trvalo, kým som prišla na to, ako ich správne nanášať, aby neboli bublinky, ale inak je to výborný produkt.

Katarína Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné