Späť do obchodu PBO11406_114067

Pebeo Vitrea 160 kontúra na sklo 20 ml

Skladom

Vybrať variant
€5,69
€284,50 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo Vitrea 160 kontúra je reliéfna pasta na sklo na vodnej báze, určená na vytváranie vyvýšených línií a ohraničenie plôch pri maľbe farbami Vitrea 160. Zabraňuje nežiaducemu zlievaniu farieb a po zaschnutí vytvára hladký, lesklý povrch. Nanáša sa priamo z tuby pomocou integrovanej aplikačnej špičky a je ideálna pre každého, kto tvorí dekoratívnu maľbu na sklenených predmetoch.

Parametre produktu

  • Značka: PEBEO
  • Produktový rad: Vitrea 160
  • Objem: 20 ml
  • Báza: Vodná
  • Krajina pôvodu značky: Francúzsko (založená 1919)
  • Dostupné odtiene: Metalické (pearl, pewter a ďalšie)
  • Balenie: 1 ks tuba s aplikačnou špičkou

Použitie a fixácia

Kontúru nanášajte priamo z tuby na čisté sklo a pred aplikáciou farieb Vitrea 160 ju nechajte 30 minút schnúť. Hotový motív zafixujte vypálením v domácej rúre pri teplote 160 °C počas 40 minút, čo zodpovedá fixácii farieb Vitrea 160. Aplikačnú špičku a pomôcky očistite vodou ešte pred zaschnutím pasty.

Často kladené otázky

Môžem použiť kontúru Vitrea 160 s farbami Vitrail? Nie, na rozdiel od Cerne Relief pre Vitrail je táto kontúra určená výhradne pre kombináciu s farbami Vitrea 160, s ktorými zdieľa rovnakú teplotu fixácie.

Ako dlho musí kontúra schnúť pred nanášaním farieb? Po nanesení obrysov nechajte kontúru schnúť 30 minút, potom môžete začať aplikovať farby Vitrea 160.

Ako sa čistí aplikačná špička? Špičku a prípadné štetce stačí pred zaschnutím dôkladne umyť čistou vodou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit


7,25 € Jednotková cena 24,17 €/l
Kompozit
(2)
Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml

Biela hladká štruktúrovacia pasta Kompozit LITE 500 ml


7,29 € Jednotková cena 24,30 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


5,99 € Jednotková cena 11,98 €/l
Kompozit
(2)
Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


13,59 € Jednotková cena 27,18 €/l
Kompozit
(2)
Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit

Posledné Videné