Pebeo farba na linoryt 80 ml

Skladom

Vybrať variant
€8,99
€112,38 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo Lino je vysoko pigmentovaná tlačová farba na vodnej báze určená na linoryt a blokovú tlač. Má hustú, mastnú konzistenciu pre rovnomerné nanášanie valčekom a vytvára ostré, sýte odtlačky na papieri, kartóne aj textíliách. Je ideálnou voľbou pre grafické dielne, školy a výtvarníkov, pričom po vytvrdnutí zostáva permanentná.

Parametre produktu

  • Značka: PEBEO
  • Produktový rad: Pebeo Lino
  • Objem: 80 ml
  • Báza: vodná
  • Vhodné povrchy: papier, kartón, ploché textílie
  • Konzistencia: hustá, mastná
  • Pôvod značky: Francúzsko (založená v roku 1919)
  • Hmotnosť: 0,118 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a techniky

Farba sa nanáša tlačovým valčekom na linoleovú alebo gumovú dosku a prenáša sa tlačou na papier, kartón či textil. Všetky odtiene sú vzájomne miešateľné a v rade nájdete klasické pigmenty aj metalické a fluorescenčné varianty. Pri tlači na textil je potrebné výsledný motív zafixovať žehličkou.

Často kladené otázky

Ako sa čistia použité nástroje a valčeky? Vďaka vodnej báze sa tlačový valček a pomôcky čistia veľmi jednoducho mydlom a vodou ihneď po ukončení práce.

Je potrebné farbu pri tlači na textil dodatočne upraviť? Áno, pri aplikácii na ploché textílie vyžaduje farba fixáciu žehličkou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Tlačová farba Essdee 300 ml

Tlačová farba Essdee 300 ml


9,99 € Jednotková cena 33,30 €/l
ESSDEE
Tlačová farba čierna KREUL - 20 ml

Tlačová farba čierna KREUL - 20 ml


5,25 € Jednotková cena 262,50 €/l
KREUL
Tlačová farba Essdee Premium 100 ml

Tlačová farba Essdee Premium 100 ml


6,79 € Jednotková cena 67,90 €/l
ESSDEE
Schmincke linoprint binder 120 ml

Schmincke linoprint binder 120 ml


17,79 € Jednotková cena 148,25 €/l
Schmincke
(5)
Farba na linoryt Schmincke College Linol 75 ml

Farba na linoryt Schmincke College Linol 75 ml


5,95 € Jednotková cena 79,33 €/l
Schmincke
Farby na linoryt Schmincke aqua-LINOPRINT 35 ml

Farby na linoryt Schmincke aqua-LINOPRINT 35 ml


9,49 € Jednotková cena 271,14 €/l
Schmincke

Posledné Videné