Späť do obchodu PRIP6500B_2

Štetec PRINCETON Aspen Bright so syntetickými štetinami a dlhou rúčkou


Vybrať variant
€11,79
Na ceste k námDoručenie 3–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Séria štetcov PRINCETON Aspen v tvare Bright ponúka profesionálne umelecké štetce s pevnými syntetickými štetinami, ktoré si spoľahlivo držia tvar a zvládnu aj prácu s hutnou farbou. Vďaka dlhej rúčke a matnej objímke bez nežiaducich odleskov sú ideálnou voľbou pre umelcov maľujúcich za stojanom aj pri tvorbe v plenéri. Štetce sú navrhnuté na maľbu akrylom, klasickým olejom a vodou riediteľnými olejovými farbami.

Kľúčové parametre

  • Značka: PRINCETON
  • Rad: Aspen
  • Typ štetca: Bright (plochý/skrátený)
  • Materiál vlasu: syntetické štetiny
  • Rúčka: dlhá
  • Objímka: matná (bez odleskov)
  • Určenie: akrylové farby, olejové farby vrátane vodou riediteľných olejov
  • Obsah balenia: 1 ks

Použitie a starostlivosť

Štetec je vhodný na precízne ťahy a nanášanie hustých akrylových či olejových farieb na maliarske plátno. Po použití štetec opláchnite vodou (pri práci s olejom ho najprv vyčistite riedidlom), zľahka vytvarujte hrot a nechajte sušiť naležato.

Často kladené otázky

Pre aké maliarske techniky je štetec PRINCETON Aspen vhodný? Štetec je určený na maľbu akrylovými a olejovými farbami vrátane vodou riediteľných olejov.

Prečo je štetec vhodný do plenéru? Je vybavený špeciálnou matnou objímkou, ktorá nevytvára odlesky pri maľovaní na priamom svetle v exteriéri.

Ako sa správne starať o syntetický štetec po maľovaní? Po maľbe akrylom ho stačí opláchnuť vodou, pri oleji najprv použiť riedidlo, jemne vytvarovať štetiny do pôvodného tvaru a sušiť vo vodorovnej polohe.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné