Späť do obchodu PRIPM0_1

Silikónová maliarska stierka PRINCETON Catalyst Mini-Blade


Vybrať variant
€10,99
Na ceste k námDoručenie 3–7 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Silikónová maliarska stierka PRINCETON Catalyst Mini-Blade je flexibilný nástroj určený na tvarovanie, posúvanie a štruktúrovanie hutných farieb a hmôt. Malá silikónová čepeľ umožňuje vytvárať čisté hrany, jedinečné štruktúry a efekty, ktoré nie je možné dosiahnuť bežným štetcom. Nástroj je odolný voči teplu aj riedidlám, vďaka čomu sa mimoriadne ľahko udržiava čistý.

Kľúčové parametre

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Catalyst Mini-Blade
  • Materiál: Silikón
  • Rozmery: 35 × 10 × 218 mm
  • Hmotnosť: 0,022 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Využitie a techniky

Stierka je ideálna na prácu s olejom, akrylom, vodou miešateľným olejom, enkaustikou, ako aj s rôznymi maliarskymi pastami a hutnými hmotami.

Často kladené otázky

Ako sa nástroj čistí od zaschnutej farby? Po použití stačí stierku utrieť alebo môžete nechať farbu úplne zaschnúť a potom ju zo silikónu jednoducho olúpnuť.

Je stierka odolná voči chemikáliám a vyšším teplotám? Áno, silikónový nástroj PRINCETON Catalyst Mini-Blade je odolný voči pôsobeniu riedidiel aj teplu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné