Späť do obchodu SCH73135097

Schmincke PRIMAcryl drevený box s akrylovými farbami 10 x 35 ml + biela 150 ml a štetce

Skladom
€209,00
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke PRIMAcryl v drevenom boxe predstavuje prémiovú súpravu profesionálnych akrylových farieb vyrobených v Nemecku spoločnosťou H. Schmincke & Co. Súprava obsahuje výber 10 farieb v tubách s objemom 35 ml, veľkú 150 ml bielu farbu a štetce, uložené v elegantnom drevenom balení pre náročných umelcov.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: PRIMAcryl
  • Obsah balenia: drevený box, 10 × 35 ml farby, 150 ml biela farba, štetce
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Rozmery: 23 × 30,4 × 6 cm
  • Hmotnosť: 2,006 kg
  • Kód produktu: 73135097

Často kladené otázky

Čo presne obsahuje tento drevený set Schmincke PRIMAcryl? Balenie obsahuje drevený box, 10 túb farieb s objemom 35 ml, jednu 150 ml bielu farbu a štetce.

Aká je kvalita farieb a odkiaľ pochádzajú? Ide o profesionálne umelecké akrylové farby vyrábané spoločnosťou H. Schmincke & Co. v Nemecku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné