Späť do obchodu SCH50557_027

Zahusťovadlo pre akrylové farby Schmincke Mediums

Skladom

Vybrať variant
€23,90
€95,60 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Zahusťovadlo pre akrylové farby Schmincke Mediums je profesionálne maliarske médium určené na úpravu vlastností akrylu. Tento prípravok prémiovej umeleckej kvality je navrhnutý priamo pre potreby profesionálnych umelcov. Vyrába ho renomovaná nemecká spoločnosť H. Schmincke & Co. KG.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: Schmincke Mediums
  • Použitie: akryl
  • Určenie: profesionáli
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko

Použitie

Médium je určené na prácu s akrylovými farbami a vyhovuje nárokom profesionálnych tvorcov.

Často kladené otázky

Pre koho je toto médium určené? Zahusťovadlo je určené predovšetkým pre profesionálnych výtvarníkov a maliarov.

Kde sa toto zahusťovadlo vyrába? Produkt vyrába spoločnosť H. Schmincke & Co. KG v Nemecku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné