Späť do obchodu PRIP4750BSET

Sada štetcov Princeton Neptune na akvarel – 4-dielna

€109,00
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada štetcov Princeton Neptune obsahuje 4 starostlivo vybrané štetce určené na akvarel a vodou riediteľné médiá. Štetce disponujú prémiovým vlasom zo syntetickej veverice a krátkou rúčkou, vďaka čomu ponúkajú výnimočnú schopnosť držať vodu a umožňujú plynulú prácu od veľkých plôch až po jemné linky.

Parametre a špecifikácia

  • Značka: PRINCETON
  • Rad: Neptune
  • Typ štetín: syntetická veverica (syntetický vlas)
  • Typ rúčky: krátka rúčka
  • Počet v balení: 4 ks (4-dielny set)
  • Obsah sady: plochý lavírovací štetec Aquarelle 1/2", široký plochý štetec Mottler 1", francúzsky štetec typu Quill veľkosť 6, guľatý štetec veľkosť 8
  • Vhodné médiá: akvarel a vodou riediteľné farby
  • Rozmery balenia: 138 × 26 × 270 mm
  • Hmotnosť: 0,127 kg

Použitie a techniky

Tento 4-dielny set pokrýva všetky základné aj pokročilé akvarelové techniky. Ploché a široké štetce slúžia na lavírovanie a pokrývanie veľkých plôch, francúzsky štetec zaisťuje plynulé a bohaté nanášanie farby a guľatý štetec veľkosti 8 je určený na presné detaily, línie a plné ťahy. Po maľovaní štetce opláchnite vodou, jemne vytvarujte hroty a nechajte ich uschnúť vo vodorovnej polohe.

Často kladené otázky

Aké typy a veľkosti štetcov balenie obsahuje? Sada obsahuje 4 štetce: široký plochý štetec Mottler 1", plochý lavírovací štetec Aquarelle 1/2", štetec s francúzskou väzbou Quill veľkosť 6 a guľatý štetec veľkosť 8.

Z akého materiálu sú vyrobené štetiny? Všetky štetce v sade majú vlas zo syntetickej veverice, ktorý výborne absorbuje a uvoľňuje vodu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Posledné Videné