Späť do obchodu KRL28400-SET

Sada prstových farieb na textil MUCKI 4 x 150 ml

Skladom
(1)
€17,30
€28,83 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 1 hodnotení

Vyskúšali sme si s deťmi vyzdobiť obyčajné tričká na letný tábor a farby na látke držia skvele aj po prvom opratí.

Silvia Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks

Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks


0,10 €
My Home
Farba na textil Pentart 50 ml

Farba na textil Pentart 50 ml


3,65 € Jednotková cena 73,00 €/l
Pentart
Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks

Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks


0,65 €
DP Craft
Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg

Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg


Cena po zľave  9,19 € Normálna cena  10,29 € Jednotková cena 6,13 €/kg
PEBEO
(5)

Posledné Videné