Späť do obchodu JOV103

JOVI detská zástera na maľovanie s rukávmi (3–6 rokov)

Skladom
€10,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Praktická zástera na maľovanie JOVI s dlhými rukávmi je navrhnutá tak, aby udržala detské oblečenie čisté pri všetkých výtvarných činnostiach. Spoľahlivo zakryje telo aj ruky počas maľovania, modelovania alebo lepenia, vďaka čomu sa deti môžu slobodne sústrediť na svoju tvorbu.

Táto predškolská veľkosť je ideálna pre deti vo veku 3 až 6 rokov a skvele poslúži v materskej škole aj doma. Zástera je vyrobená z ľahko umývateľného materiálu a jednoducho sa zaväzuje vzadu.

  • Vhodný vek: predškolská veľkosť pre deti od 3 do 6 rokov
  • Strih: dlhý strih s rukávmi a viazaním na chrbte
  • Materiál: ľahko umývateľný
  • Využitie: maľovanie, modelovanie a práca s lepidlom
  • Bezpečnosť: certifikované podľa normy EN 71
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné