JOVI penový valček na maľovanie

€1,79
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI penový valček je skvelou pomôckou na nanášanie farby v súvislých a hladkých vrstvách bez nežiaducich ťahov štetín. Mäkká penová hlavica výborne nasaje farbu a zabezpečí jej rovnomerné rozotretie po ploche, čo oceníte pri tvorbe podkladov, pozadí, tupovaní aj pri jednoduchých tlačových technikách.

Tvarovaná rúčka pohodlne padne aj do detskej ruky, vďaka čomu je valček vhodný na školské výtvarné projekty. Po skončení práce ho stačí jednoducho vypláchnuť čistou vodou a je pripravený na ďalšie tvorenie.

  • Vhodný na temperové, akrylové aj vodové farby
  • Mäkká penová hlavica pre rovnomerné plochy bez ťahov štetín
  • Ideálny na podklady, pozadia, tlač a tupovanie
  • Rúčka prispôsobená aj pre detskú ruku
  • Jednoduché čistenie vodou
  • Bezpečnostná certifikácia EN 71
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné