Späť do obchodu PRIP4750TRSET

Sada akvarelových štetcov Princeton Neptune - 4-dielny set

€159,00
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada štetcov Princeton z radu Neptune prináša výber 4 guľatých štetcov navrhnutých špeciálne pre akvarel a vodou riediteľné médiá. Štetce sú osadené jemným syntetickým veveričím vlasom a praktickou krátkou rúčkou, vďaka čomu poskytujú výbornú kontrolu nad stopou od detailných línií až po plné ťahy.

Parametre produktu

  • Značka: PRINCETON
  • Produktový rad: Neptune
  • Typ štetca: syntetický (syntetický veveričí vlas)
  • Tvar štetca: guľatý
  • Obsah balenia: 4 ks (guľaté štetce veľkostí 4, 6, 8 a 10)
  • Rúčka: krátka
  • Vhodné médiá: akvarel a vodou riediteľné médiá
  • Rozmery balenia: 95 × 270 × 30 mm
  • Hmotnosť: 0,12 kg

Použitie a starostlivosť

Sada je určená pre akvarelovú maľbu a prácu s vodovými farbami. Po použití štetce ihneď opláchnite čistou vodou, jemne prstami vytvarujte hroty do pôvodného tvaru a nechajte ich uschnúť vo vodorovnej polohe.

Často kladené otázky

Aké presné tvary a veľkosti štetcov balenie obsahuje? Sada obsahuje 4 guľaté štetce vo veľkostiach 4, 6, 8 a 10.

Sú štetiny vyrobené zo syntetického alebo prírodného vlasu? Štetce obsahujú prémiový syntetický veveričí vlas, ktorý verne napodobňuje vlastnosti prírodného vlasu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Posledné Videné