Späť do obchodu MYHTHPERO-16cm

Roztieracia hubka na tieňovanie s 10 vymeniteľnými hlavicami, 16,7 cm

€1,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Roztieracia hubka na tieňovanie s 10 vymeniteľnými hlavicami je praktický nástroj na kreslenie a skicovanie, určený na zjemňovanie grafitu, uhlíka a pastelu. Ergonomická rúčka so zakriveným krkom a protišmykovým úchopom v tvare slzy zaisťuje presnú kontrolu pri vytváraní plynulých prechodov a realistických tieňov. Nástroj umožňuje opakovane meniť mäkké penové špičky dvoch rôznych tvarov a poslúži aj na jemné uberanie pigmentu z papiera.

Parametre produktu

  • Typ: roztieracia hubka
  • Obsah balenia: 11 ks (1 aplikátor + 10 vymeniteľných penových hlavíc: 5 zaoblených oválnych a 5 kužeľovitých)
  • Dĺžka aplikátora: 16,7 cm
  • Rozmery aplikátora: 2,2 × 1,2 × 16,7 cm (šírka špičky 2,2 cm)
  • Rozmery hlavice: 2,8 × 1,0 cm
  • Materiál: plast, syntetická pena (penová hubka)
  • Farba: čierna, biela
  • Hmotnosť: 13 g (0,013 kg)
  • Použitie: kreslenie a skicovanie

Použitie a techniky

Nástroj je ideálny na roztieranie a miešanie grafitových ceruziek, uhlíka, pastelov a pečiatkových atramentových podušiek. Zaoblená oválna hlavica slúži na pokrývanie väčších plôch a mäkké prechody, zatiaľ čo kužeľovitá hlavica dosiahne do malých detailov, rohov a hrán.

Časté otázky

Ako sa vymieňajú penové hlavice? Každá hlavica sa nasadzuje a zvlieka jednoducho rukou bez nutnosti ďalších nástrojov.

Dá sa hubka použiť aj na gumovanie či uberanie pigmentu? Áno, dokáže jemne stierať a zosvetľovať grafit, čím funguje ako mäkká roztieracia guma.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné