Akrylová farba Artemisia 20 ml


Vybrať variant
€1,99
Externý skladDoručenie 6–17 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylová farba Artemisia s objemom 20 ml je kvalitná umelecká farba určená pre vaše kreatívne maľovanie a rozmanité umelecké projekty. Ponúka spoľahlivú voľbu pre tvorcov, ktorí hľadajú praktické balenie jednotlivých odtieňov.

Parametre produktu

  • Značka: Artemisia
  • Objem: 20 ml
  • Druh produktu: Akrylová farba
  • Obsah balenia: 1 ks
  • Hmotnosť: 0,024 kg

Využitie produktu

Farba je určená na realizáciu vašich kreatívnych a umeleckých projektov.

Často kladené otázky

Aký objem má táto akrylová farba? Každé balenie obsahuje 20 ml akrylovej farby Artemisia.

Na aké účely je farba vhodná? Je určená pre široké spektrum kreatívnych a umeleckých projektov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa

Posledné Videné