Späť do obchodu GIOF4746_22

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Skladom

Vybrať variant
€3,69
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kozmetická krémová farba na tvár a telo GIOTTO Make Up je určená na kreatívne maľovanie pre deti, školy aj dospelých, ideálna na karneval, Halloween, masky a kostýmy. Rýchlo zasychá priamo na pokožke a jednotlivé odtiene možno jednoducho vrstviť a miešať do plynulých prechodov. Po použití sa dermatologicky testovaná zmes bezpečne a ľahko odstráni čistou vodou.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Make Up
  • Objem: 5 ml
  • Forma balenia: priehľadné plastové puzdro s vekom
  • Vlastnosti: krémová konzistencia, dermatologicky testovaná, zmývateľná vodou
  • Odporúčaný vek: od 3 rokov (pri malých deťoch s dohľadom)

Použitie a aplikácia

Farba sa nanáša prstom, špongiou alebo štetcom na pokožku tváre a tela. Pred aplikáciou odporúčame otestovať malé množstvo na okraji pokožky a vyhnúť sa bezprostrednému okoliu očí a pier. Zvyšný obsah pohodlne uskladníte priamo v uzatvárateľnom puzdre.

Často kladené otázky

Ako sa farba z pokožky odstraňuje? Farba sa po zaschnutí jednoducho zmyje čistou vodou.

Dajú sa jednotlivé odtiene medzi sebou miešať? Áno, farby GIOTTO Make Up sa dajú vzájomne miešať aj vrstviť a vytvárať tak nové farebné efekty a prechody.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné