Späť do obchodu PNT26402

Pentart drevená krabička so zaoblenými stranami, 22 x 16 x 8,5 cm

€22,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Drevená krabička so zaoblenými stranami od značky Pentart s rozmermi 22 x 16 x 8,5 cm predstavuje polotovar z dreva vhodný na dekorovanie a uskladnenie drobností. Tento drevený produkt je určený pre všetkých kreatívcov, ktorí hľadajú zaujímavý tvarovaný základ pre svoje umelecké projekty. Vďaka svojmu tvaru s jemne zaoblenými bočnými stranami dodá vašim výtvorom elegantný a originálny vzhľad.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kategória: PENTA COLLECTION | Drevené produkty / krabičky a sady krabičiek
  • Rozmery: 22 x 16 x 8,5 cm
  • Balenie: 1 ks
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné