Späť do obchodu PNT11264

Drevená komoda s kockovými zásuvkami Pentart – 11 x 11 x 32,5 cm

Skladom
€6,39
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Drevená komoda s kockovými zásuvkami Pentart s rozmermi 11 x 11 x 32,5 cm je praktický drevený predmet určený pre tvorcov a kreatívcov. Tento drevený výrobok z kolekcie PENTA COLLECTION poskytuje skvelý základ na ďalšie dotvorenie podľa vlastných predstáv. Predstavuje funkčný a estetický doplnok do interiéru.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION (WOODEN PRODUCTS/FURNITURES)
  • Rozmery: 11 x 11 x 32,5 cm
  • Typ: Komoda s kockovými zásuvkami
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Aké sú rozmery tejto komody? Komoda má rozmery 11 x 11 x 32,5 cm.

Koľko kusov sa nachádza v balení? Balenie obsahuje 1 ks komody.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné