Späť do obchodu LKSK02080500

Olejová farba LUKAS Studio - 500 ml Titánová biela

Skladom
€41,50
€83,00 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Umelecká olejová farba LUKAS Studio v odtieni Titánová biela je prémiová olejová farba určená pre náročných umelcov aj študentov výtvarných odborov. Obsahuje vysokú koncentráciu trojvalcovo mletých pigmentov a spojivo z ľanového a slnečnicového oleja s prídavkom včelieho vosku, čo zaisťuje maslovú konzistenciu a znižuje žltnutie svetlých tónov. V tenkej vrstve schne rovnomerne a bez praskania spravidla za 2 až 4 dni.

Parametre produktu

  • Značka: LUKAS (tradícia od roku 1862)
  • Rad: Studio
  • Odtieň: Titánová biela
  • Objem: 500 ml
  • Spojivo: čistý ľanový a slnečnicový olej, bielený včelí vosk (0,5–1,5 %)
  • Vhodné podklady: napnuté maliarske plátno, maliarske a drevené dosky ošetrené šepsom
  • Doba schnutia: 2–4 dni v tenkej vrstve

Použitie a techniky

Farba je ideálna na klasické olejové techniky, ako sú lazúry, maľba mokré do mokrého či postupné vrstvenie podľa pravidla mastné na chudé. Riedi sa a upravuje bežnými olejovými médiami, riedidlami a lakmi značky LUKAS.

Často kladené otázky

Ako dlho schne táto olejová farba na dotyk? Pri nanesení v tenkej vrstve schne rovnomerne spravidla za 2 až 4 dni.

Čím sa farba riedi a upravuje? Na riedenie a úpravu vlastností sú vhodné olejové médiá, riedidlá a laky LUKAS.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit

Biela hladká štruktúrovacia pasta od Kompozit


7,25 € Jednotková cena 24,17 €/l
Kompozit
(2)
Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


5,99 € Jednotková cena 11,98 €/l
Kompozit
(2)
Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

Metalická akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml


13,59 € Jednotková cena 27,18 €/l
Kompozit
(2)
Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml


6,99 € Jednotková cena 17,48 €/l
ARTMiE
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Sada akrylových farieb Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Sada akrylových farieb Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Cena po zľave  6,11 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 50,92 €/l
Kompozit

Posledné Videné