Späť do obchodu PNT35331

Ohybné drevo Pentart KR 01 kvapka 6,5 x 12,5 x 1,5 cm

Skladom
€4,39
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Ohybné drevo Pentart KR 01 v tvare kvapky s rozmermi 6,5 x 12,5 x 1,5 cm je dekoratívny drevený prvok určený na kreatívne tvorenie a dekorovanie. Tento produkt z kolekcie PENTA COLLECTION predstavuje špeciálny drevený komponent vhodný na umelecké projekty vyžadujúce tvarovateľné drevené aplikácie.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia / Kategória: PENTA COLLECTION | WOODEN ITEMS/ ELASTIC WOOD
  • Typ: Ohybné drevo (KR 01 drop / kvapka)
  • Rozmery: 6,5 x 12,5 x 1,5 cm
  • Balenie: 1 ks
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné