Modelovacia pasta GOLDEN Molding Paste


Vybrať variant
€22,90
€96,62 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Molding Paste je krycia biela akrylová modelovacia pasta s obsahom mramorového prachu, určená pre umelcov pracujúcich s akrylom. Slúži na budovanie reliéfov, textúr aj na vyhladenie podkladov, pričom po zaschnutí vytvára pevný, matný a nasiakavý povrch vhodný pre takmer všetky maliarske a kresliarske médiá. Udržiava stredné štruktúry s mäkšími hranami a umožňuje dodatočné rytie detailov.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Názov média: Molding Paste
  • Zloženie: akrylová pasta s mramorovým prachom
  • Vzhľad po zaschnutí: biely, krycí, matný, nasiakavý a vodoodolný film
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Pastu nanášajte špachtľou alebo stierkou na pevný, nepružný podklad a nechajte dôkladne zaschnúť. Je riediteľná vodou počas práce a dá sa tónovať zmiešaním s akrylovými farbami GOLDEN.

Často kladené otázky

Dá sa pasta miešať s farbami? Áno, môžete ju priamo miešať s akrylovými farbami GOLDEN na vytvorenie farebných pást.

Na aké podklady je vhodná? Nanáša sa na pevné a nepružné podklady.

Je pasta po zaschnutí vodoodolná? Počas práce je riediteľná vodou, no po úplnom zaschnutí vytvára vodoodolný a archívny film.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné