Späť do obchodu GDN0003070_5

GOLDEN Heavy Gel Semi-Gloss hustý akrylový gél pololesklý

Skladom

Vybrať variant
€25,50
€107,59 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Heavy Gel Semi-Gloss je hustý pololesklý akrylový gél s konzistenciou hustejšou než Heavy Body akryly, určený pre umelcov pracujúcich s akrylom. Zvyšuje objem aj viskozitu farby, spoľahlivo drží stredne vysoké stopy štetca či špachtle a po zaschnutí vytvára pružný, vodoodolný film archívnej kvality.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ: akrylový gél (Heavy Gel)
  • Finiš: pololesklý (Semi-Gloss)
  • Vlastnosti: vodou riediteľný za mokra, po zaschnutí vodoodolný a pružný
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Gél nanášajte štetcom alebo špachtľou samostatne, prípadne ho primiešajte priamo do akrylových farieb na tvorbu reliéfnych plôch a impasto techník. Je vhodný na plátno, drevo, papier a ďalšie pevné podklady a dá sa voľne miešať s ostatnými akrylmi GOLDEN.

Často kladené otázky

Ako vyzerá pololesklý gél po uschnutí? V hrubších vrstvách pololesklé vyhotovenie po zaschnutí mierne zmガンliečnie a zostáva stále pružné.

Je možné tento gél riediť vodou? Áno, počas práce je gél vodou riediteľný, no po úplnom zaschnutí je vodoodolný.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné