Späť do obchodu GDN0003510_5

Lesklé akrylové médium GOLDEN Gloss Medium


Vybrať variant
€24,90
€105,06 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Gloss Medium je tekuté akrylové médium určené pre umelcov, ktorí potrebujú predĺžiť výdatnosť akrylovej farby, zvýšiť jej lesk a transparentnosť. Vďaka svojej tekutej konzistencii so živicovejším a olejovitejším charakterom podporuje plynulý tok, vyrovnávanie povrchu a súdržnosť náteru. Po zaschnutí vytvára číry, vodoodolný film archívnej kvality.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ média: tekuté lesklé akrylové médium
  • Vlastnosti: po zaschnutí číre, vodoodolné, archívna kvalita, vodou riediteľné za mokra
  • Vhodné podklady: plátno, drevo, papier a ďalšie pevné podklady
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Médium sa mieša priamo s akrylovými farbami GOLDEN do dosiahnutia požadovanej priehľadnosti a lesku, no možno ho aplikovať aj samostatne alebo použiť ako takmer číry základný náter na plátno.

Často kladené otázky

Dá sa médium riediť vodou? Počas práce je médium riediteľné vodou, no po úplnom zaschnutí sa stáva vodoodolným.

Je možné médium použiť ako podklad? Áno, produkt je možné aplikovať aj samostatne ako takmer číry základný náter na plátno.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné