Späť do obchodu MYHTVALguma_3cm

Grafický valček z tvrdej gumy na linoryt a tlač


Vybrať variant
€4,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Tento grafický valček z hladkej a tvrdej gumy je určený pre umelcov a tvorcov na precízne a rovnomerné nanášanie farieb pri tlači z výšky a linoryte. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii a ergonomickej rukoväti umožňuje optimálnu kontrolu a rovnomerné rozloženie tlaku. Ponúka sa ako samostatný kus v troch rôznych šírkach vhodných na jemné detaily aj pokrývanie väčších plôch.

Parametre produktu

  • Typ produktu: grafický valček na linoryt a tlač
  • Materiál: tvrdá guma, kov, drevo, plast
  • Farba: čierna
  • Dostupné šírky: 3,5 cm (35 mm), 6 cm (60 mm), 10 cm (100 mm)
  • Rukoväť: tvarovaná biela rukoväť (pri šírke 3,5 cm), prírodné drevo (pri šírkach 6 cm a 10 cm)
  • Balenie: 1 kus (podľa zvolenej veľkosti)

Využitie a techniky

Valček je ideálny na linoryt, blokovú tlač, tlač pomocou gélových podložiek (gel plate), scrapbooking a mixed media projekty. Je vhodný na nanášanie linorytových a tlačiarenských farieb, akrylových farieb a lepidiel.

Často kladené otázky

Aké farby je možné s týmto valčekom nanášať? Valček je prispôsobený na nanášanie tlačiarenských a linorytových farieb, akrylových farieb aj lepidiel.

Aký je rozdiel medzi rukoväťami jednotlivých veľkostí? Najmenší variant so šírkou 35 mm má tvarovanú bielu rukoväť, zatiaľ čo širšie valčeky (60 mm a 100 mm) majú rukoväť z prírodného dreva.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné