Späť do obchodu MYHTVALsil_6cm

Grafický valček na linoryt a tlač, šírka 6 – 15 cm

Skladom

Vybrať variant
€7,19
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Grafický silikónový valček je praktická pomôcka na linoryt, blokovú tlač, pečiatkovanie a nanášanie farieb či lepidla. Vďaka pevnému kovovému rámu a hladkému silikónovému povrchu zabezpečuje rovnomerné rozloženie tlaku po celej ploche. Ergonomická plastová rukoväť poskytuje pohodlný úchop a kontrolu pri práci na detailoch aj väčších formátoch.

Parametre produktu

  • Typ produktu: grafický valček
  • Materiál: silikónový valček, kovový rám, plastová rukoväť
  • Dostupné šírky valčeka: 6 cm, 10 cm a 15 cm (dĺžka rukoväte 14,5 cm)
  • Farba: čierna, strieborná
  • Balenie: 1 kus (podľa zvolenej veľkosti)
  • Rozmery: 16,5 × 3,5 × 15 cm
  • Hmotnosť: 0,12 kg

Využitie a starostlivosť

Valček je ideálny na linoryt, tlač z výšky, scrapbooking, pečiatkovanie a rovnomerné nanášanie lepidla. Po práci s vodou riediteľnými farbami ho jednoducho očistíte teplou mydlovou vodou a zavesíte za otvor v rukoväti na vysušenie.

Často kladené otázky

Ako sa valček čistí po použití? Pri práci s vodou riediteľnými farbami sa valček ľahko umýva teplou mydlovou vodou.

Obsahuje balenie všetky tri veľkosti? Produkt sa predáva ako jeden samostatný kus podľa vami zvolenej veľkosti (6 cm, 10 cm alebo 15 cm).

Prehýba sa valček pri silnejšom tlaku? Pevný kovový rám zabraňuje ohýbaniu pri vyvíjaní tlaku a pomáha farbu nanášať rovnomerne.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné