Späť do obchodu GDN0003013_5

GOLDEN Soft Gel Matte akrylový gél matný

Skladom

Vybrať variant
€24,90
€105,06 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Soft Gel Matte je profesionálny akrylový gél s mierne tekutejšou konzistenciou redšou ako Heavy Body akryly, ktorý udrží len nižšie štruktúry. Je určený pre umelcov pracujúcich s akrylom na predĺženie farby, reguláciu priehľadnosti a úpravu lesku bez zmeny charakteru hmoty. Gél funguje ako bezfarebná farba vďaka 100% akrylovým spojivám a po zaschnutí vytvára pružný, vodoodolný film s UV ochranou.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Typ média: akrylový gél
  • Konzistencia: mierne tekutá (redšia ako Heavy Body)
  • Povrchový efekt: matný (obsahuje matujúce častice)
  • Vlastnosti po zaschnutí: pružný, vodoodolný, odolný voči UV, archívna kvalita
  • Riedenie: vodou riediteľný počas práce
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Gél nanášajte štetcom alebo špachtľou priamo na plátno, drevo, papier a ďalšie pevné podklady, prípadne ho primiešajte do akrylových farieb na palete. V hrubších vrstvách môže matný variant získať mierny mliečny zákal. Vyhnite sa aplikácii na hladké sklo, kovy a plasty, na ktoré akryl spoľahlivo nepriľne.

Často kladené otázky

Dá sa tento gél miešať s inými akrylmi? Áno, gél je plne kompatibilný a mieša sa s celým radom akrylových farieb GOLDEN.

Prečo je matný gél v hrubej vrstve mierne mliečny? Matný variant obsahuje matujúce častice, ktoré môžu v hrubších nánosoch spôsobiť mierne mliečne zakalenie filmu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné