Späť do obchodu GDN0003030_5

GOLDEN Regular Gel akrylový gél stredne hustý


Vybrať variant
€25,50
€107,59 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Regular Gel je stredne hustý akrylový gél s konzistenciou porovnateľnou s farbami Heavy Body, určený pre umelcov pracujúcich s akrylom na plátne, dreve, papieri a ďalších pevných podkladoch. Slúži na predĺženie výdatnosti akrylových farieb a reguláciu ich priehľadnosti bez zmeny hustoty, pričom znižuje zmrašťovanie a riziko praskania pri impasto technikách. Obsahuje rovnaké akrylové spojivá ako farby GOLDEN a po zaschnutí vytvára pružný, vodoodolný film archívnej kvality.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Výrobca: Golden Artist Colors (New York, USA)
  • Konzistencia: Stredne hustá (porovnateľná s Heavy Body)
  • Povrchové úpravy: lesklá, pololesklá a matná
  • Vlastnosti filmu: pružný, vodoodolný, archívna kvalita
  • Riedenie: vodou riediteľný počas práce
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a techniky

Gél nanášajte štetcom alebo špachtľou priamo na podklad, prípadne ho primiešajte do akrylových farieb na zväčšenie objemu, tvorbu lazúr alebo zachovanie miernych štruktúr a stôp nástroja.

Často kladené otázky

Zmení gél po zaschnutí svoju priehľadnosť? Lesklé vyhotovenie schne dočista doč箭头/do číreho stavu, zatiaľ čo matné a pololesklé vyhotovenie v hrubších vrstvách mierne zmliečnie.

S akými farbami je možné tento gél kombinovať? Gél je plne miešateľný s ostatnými akrylovými farbami a médiami značky GOLDEN.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné