Späť do obchodu GDN0003040_5

GOLDEN Regular Gel Semi-Gloss akrylový gél pololesklý


Vybrať variant
€23,50
€99,16 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Regular Gel Semi-Gloss je stredne hustý akrylový gél s konzistenciou porovnateľnou s farbami Heavy Body. Je určený pre umelcov pracujúcich na plátne, dreve, papieri a ďalších pevných podkladoch, ktorým umožňuje zväčšiť objem farby a regulovať jej priehľadnosť bez zmeny hustoty. Pri impasto technikách udržiava mierne štruktúry a stopy nástrojov s menším zmršťovaním a nižším rizikom praskania.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Typ média: akrylový gél (Regular Gel)
  • Povrchová úprava: pololesklá (Semi-Gloss)
  • Konzistencia: porovnateľná s Heavy Body akrylmi
  • Vlastnosti po zaschnutí: pružný, vodoodolný, archívna kvalita
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie

Gél nanášajte štetcom alebo špachtľou, prípadne ho primiešajte priamo do akrylových farieb GOLDEN na zvýšenie objemu, lazúrovanie či úpravu transparentnosti. Je vodou riediteľný a vhodný na plátno, drevo, papier aj ďalšie pevné podklady.

Často kladené otázky

Ako schne pololesklý variant gélu v hrubších vrstvách? V hrubších vrstvách môže pololesklý variant získať mierne mliečny nádych, zatiaľ čo lesklý variant schne do úplnej priehľadnosti.

Dá sa tento gél riediť vodou? Áno, počas práce je gél vodou riediteľný, no po zaschnutí vytvára pružný a vodoodolný film.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné