Späť do obchodu GDN0003060_5

GOLDEN Heavy Gel Matte hustý akrylový gél matný


Vybrať variant
€24,90
€105,06 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Heavy Gel Matte je hustý akrylový gél s matným finišom, ktorý má hustejšiu konzistenciu než akrylové farby Heavy Body. Je určený pre umelcov pracujúcich s akrylom, ktorým umožňuje zväčšiť objem a viskozitu farby a vytvárať výrazné štruktúry či reliéfne plochy. Po zaschnutí vytvára pružný, vodoodolný film archívnej kvality, ktorý v hrubších vrstvách mierne zmliečnie.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Produktový rad: Heavy Gel Matte
  • Efekt / povrch: matný (v hrubších vrstvách mierne zmliečnie)
  • Riedenie: vodou riediteľný počas práce
  • Vlastnosti filmu: pružný, vodoodolný, archívna kvalita
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a techniky

Gél sa nanáša špachtľou alebo štetcom priamo na plátno, drevo, papier a ďalšie pevné podklady, prípadne sa primiešava do akrylových farieb GOLDEN na zvýšenie viskozity. Výborne drží stredne vysoké stopy nástrojov a hodí sa na techniku impasto, pričom si zachováva pružnosť aj v hrubých nánosoch.

Často kladené otázky

Ako schne matný variant gélu v hrubšej vrstve? V hrubších vrstvách matný variant po zaschnutí mierne zmliečnie.

Je možné gél riediť vodou? Áno, počas práce je gél vodou riediteľný, no po zaschnutí je úplne vodoodolný.

Dá sa miešať s inými akrylmi? Áno, gél obsahuje rovnaké akrylové spojivá ako farba a bez problémov sa mieša s ostatnými akrylmi značky GOLDEN.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné