Späť do obchodu GDN0003520_5

Tekuté matné akrylové médium GOLDEN Fluid Matte Medium


Vybrať variant
€23,50
€99,16 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Fluid Matte Medium je tekuté akrylové médium s matným finišom a riedkou konzistenciou, určené pre profesionálnych umelcov a pokročilých výtvarníkov. Slúži na zväčšenie objemu akrylovej farby, zvýšenie jej priehľadnosti a zníženie lesku po zaschnutí. Vďaka svojej tekutosti umožňuje jednoduché primiešanie a nanášanie rovnomerných tenkých vrstiev bez zmeny hustoty farby.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Typ produktu: tekuté matné akrylové médium
  • Konzistencia: riedka
  • Vlastnosti filmu: pružný, pevný, archívnej kvality, dobre priľnavý
  • Riediteľnosť a odolnosť: riediteľné vodou počas práce, po zaschnutí vodovzdorné

Použitie a aplikácia

Médium sa mieša s akrylovými farbami GOLDEN na vytváranie matných lazúr a úpravu povrchu. Môžete ho primiešať priamo do farby alebo nanášať štetcom v tenkej vrstve samostatne a nechať zaschnúť podľa pokynov výrobcu na obale.

Často kladené otázky

Ako vplýva médium na výsledný povrch a lesk farby? Po zaschnutí znižuje lesk a vytvára matný, pružný a stály film archívnej kvality.

Je médium odolné voči vode? Počas práce je riediteľné vodou, no po úplnom vyschnutí sa stáva vodovzdorným.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné